Letný Program

Vitajte v Lete 2023 v Brilliant Stars! V mesiaci júl ponúkame kvalitne pripravený letný denný tábor pre deti vo veku 3 až 14 rokov v čase od 8:30 do 15:30. Deti sú rozdelené do skupín podľa veku a schopností. Registrácia do letného programu je možná aj na týždennej báze a je otvorená pre všetkých, nielen pre študentov Brilliant Stars. Môže to byť výborná príležitosť získať nové skúsenosti, nových priateľov a stráviť čas s celodennou angličtinou v medzinárodnom prostredí. 

Toto leto 

Tému tohtoročného letného programu sa dozviete už čoskoro!
Minulé leto sme cestovali okolo sveta a spoznávali sme tradície, kultúru, históriu, hudbu, jedlo a vedecké objavy jednotlivých kontinentov priamo u nás v škole. Spoločne sme si užili kopec zábavy a zaujímavých hier. 

Letný program 2023 ponúkame v našich prevádzkach v Bratislave a v Stupave v termíne od 3. júla do 28. júla.  
Registrácia do letného programu 2023 je už otvorená a počet miest je limitovaný.

Termíny & Ceny

Týždeň
Termín
Cena
Týždeň 1
3. júl- 7. júl 2023
240 €
Týždeň 2
10. júl - 14. júl 2023
240 €
Týždeň 3
17. júl - 21. júl 2023
240 €
Týždeň 4
24. júl - 28. júl 2023
240 €

*V cene sú zahrnuté všetky aktivity, materiály a celodenná zdravá strava (desiata, teplý obed a olovrant).

/files/asides/letny%20program%20stem.jpeg
Naše letné programy sú navrhnuté tak, aby formovali mladé mysle prostredníctvom hier, praktických aktivít naplnených duchom inovácie na podporu vzdelávacích zručností 21. storočia, akými sú kreativita, spolupráca, riešenie problémov, komunikácia, kritické myslenie a budovanie charakteru.
 • Šport
 • Vedecké experimenty
 • STEM
 • Výlet na lodi
 • Vonkajšie hry
 • Matematika
 • Hudba
 • Učenie hrou
 • Sleepover Party
 • Rozprávanie príbehov
 • Kreativita
 • Umenie a remeslá
 • Tancovanie

Pridajte sa k nám

Keď dieťa nastúpi do Brilliant Stars, celá jeho rodina sa stáva súčasťou dynamickej komunity.

Prijímací poriadok

Čo hovoria ľudia

Pamätáte si ešte tie vzrušene očká a hlad po nových vedomostiach a schopnostiach, ktoré sú pre škôlkarov tak typické? Pri hľadaní školy bolo naším hlavným kritériom to, aby si deti zachovali lásku k učeniu. Preto sme prišli do Brilliant Stars. A bola to dobrá voľba! Deti sa po prvom dni v škole pýtali, kedy môžu začať s matematikou. So zanietením sa venujú školským témam a prezentujú svoje zistenia svojmu okoliu, píšu krátke knihy, tešia sa na diskusiu o morálnych dilemách a aktuálnom dianí... Naše deti už majú 10 rokov a stále sa radi učia.
Brilliant Stars z celého srdca odporúčam všetkým rodičom, ktorí hľadajú vrelé a bezpečné školské prostredie. Moja dcéra chodila do škôlky tri roky vrátane predškolskej prípravy a odchádza z nej sebavedomá a pripravená na dalšie dobrodružstvo. Oddaný personál Brilliant Stars podporoval jej prirodzený talent a osobnosť a ukázal jej, koľko toho dokáže. Obzvlášť oceňujem dôraz Brilliant Stars na vzdelávanie zamerané na budovanie charakteru a úsilie, ktoré vynakladajú na to, aby svojim študentom vštepovali pocit zodpovednosti - za seba, svojich priateľov, blízkych a za svet okolo nich. Učebné osnovy a filozofia Brilliant Stars odomknú akademickú excelentnosť bez toho, aby sa zanedbali rovnako dôležité sociálne zručnosti a oddanosť komunite. Mali sme skúsenosti s inými, drahšími súkromnými školami v Bratislave, ale Brilliant Stars ich s ľahkosťou prekonáva …. to nám bude pri odchode zo Slovenska najviac chýbať.
Ďakujem za vynikajúcu spoluprácu v posledných 5 rokoch. Možnosť navštevovať Brilliant Stars bol ten najlepší začiatok vzdelávania našich detí, aký sme si mohli predstaviť. Počuť deti plynule rozprávať po anglicky pri ukončení materskej školy bolo veľkým úspechom. Keďže nie sme bilingválna rodina, považovali sme to za jeden z hlavných cieľov a vyšlo to. Na váš nadšený a motivovaný tím nám zostanú tie najlepšie spomienky. Vždy usmiaty, pripravený pomôcť a diskutovať či proaktívne informovať o deťoch. V neposlednom rade zdravá kuchyňa, čisté prostredie, knižnica, upravené priestory, učebné pomôcky a ihrisko… Brilliant Stars by mala byť považovaná za vzor pre ďalšie vzdelávacie inštitúcie!
Chcela by som poďakovať za všetko úsilie, ktoré ste vynaložili na to, aby ste nám uľahčili toto ťažké obdobie.Všetko bolo výborne zorganizované a ešte raz musím povedať, že som hrdá na to, že mám dieťa v tejto škole.
V Brilliant Stars mám dve deti a teší ma prístup celého personálu k ich starostlivosti a ich predškolskému vzdelávaniu. Obe moje deti prekvitajú pod ich akademickým, sociálnym a morálnym vedením. Moje staršie dieťa miluje Jolly Phonics (britský prístup k výučbe gramotnosti), bavia ho hodiny počítania, prírodovedy, umenia a hudby. Materská škola ponúka aj množstvo ďalších aktivít a má knižnicu. Avšak jedným z hlavných dôvodov, prečo som si vybrala túto materskú školu je ten, že riaditeľka je inšpiráciou pre všetkých - veľmi proaktívna, ústretová, praktická a zameraná na deti a na to, čo je pre nich najlepšie. Túto materskú školu môžem vrelo odporučiť a vzhľadom na vysoký štandard, ktorý majú nastavený, môžeme len očakávať, že ich nová pobočka v Stupave bude rovnako dobrá.
Myslím, že Brilliant Stars dáva deťom “aktívne učenie” a učitelia vedia, ako podporiť detskú zvedavosť. Vidím, že moje deti sú spokojné, pretože keď ich vyzdvihujem po škole, tak s veľkým úsmevom nevedia prestať hovoriť o tom, čo počas dňa robili.
Ďakujem Vám a celému Vášmu tímu za úžasnú prácu. Od začiatku na mňa zapôsobila flexibilita Vašich zamestnancov a rýchlosť, s akou sa Vám podarilo previesť celé učivo online.